Amara Ocean Resort Ngapali Beach, Myanmar, 11.2.2018, Raňajky
Číslo termínu: 58785665

Amara Ocean Resort Ngapali Beach

Myanmar

Z letiska priamo do hotela, Bungalovy starstarstarstar

Načítavam ...


Amara Ocean Resort Ngapali Beach

Termín:

11.2.2018 - 19.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

9 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


3 728 € Konečná cena


V skratke o hoteli

Idylický rezort zasadený v malebnom palmovom háji na jednej z nedotknutých častí pláže Ngapali, medzi vodami Bengálskeho zálivu a pohorím Rakhine Yoma. Vysoká miera súkromia, vynikajúca kuchyňa a prvotriedne služby robia z hotela ideálne miesto na únik zo zhonu všedných dní.

Poloha

Hotel leží v priamo na jednej z najznámejších pláži Mjanmarska.

Dĺžka transferu
20
Vybavenie

Šport: bazén so slnečnou terasou, požičovňa bicyklov; za poplatok možnosť rybolovu, výlety do okolia, golf na 9 jamkovom ihrisku (cca 20 min od hotela). Navyše knižnica, TV lounge, pozorovanie vtáctva. Spa: wellnes oáza s rôznymi druhmi masáží a procedúr (za poplatok).

Ubytovanie

28 priestranných drevených bungalovov postavených v tradičnom štýle. Ich rozmiestnenie v rozľahlej záhrade je zárukou

maximálneho súkromia. Kúpeľňa, kombinovaná obývacia časť so spálňou, klimatizácia, stropný ventilátor, vybavenie na prípravu kávy a čaju, trezor, súkromná terasa s ležadlami s výhľadom na pláž alebo okolitú prírodu. Duplex (70 m2) v druhom rade od pláže, s výhľadom na more, Seaview (70 m2) v druhom rade od pláže s výhľadom na more, Beach Front (70 m2) priamo pri pláži.

Stravovanie

Raňajky. REŠTAURÁCIE Reštaurácia na pláži (ázijská a stredomorská kuchyňa, čerstvé dary mora, ovocie a zelenina

z domácej záhrady), The Ungbin Bar (exotické kokteily), Pool Bar (občerstvenie počas dňa).

Oficiálne hodnotenie
*****

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK