Bali Reef Resort, Indonézia, Bali, 13.2.2018, Raňajky
Číslo termínu: 58336049

Bali Reef Resort

Indonézia » Bali

Tanjung Benoa, Hotel starstarstarstar

Načítavam ...


Bali Reef Resort

Termín:

13.2.2018 - 22.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

10 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


1 358 € Konečná cena


Názov zájazdu:: COOEE Bali Reef
V skratke o hoteli

Bali Reef je malý rezort s rodinnou atmosférou a osobným prístupom. Je vhodný na rodinnú dovolenku aj pre páry alebo ako cieľ svadobnej cesty.

Poloha

Rezort Bali Reef sa nachádza na juhu ostrova bohov a démonov. Stojí na piesočnatej, mierne sa zvažujúcej pláži v Tanjung Benoa. V bezprostrednej blízkosti hotela sú reštaurácie, kaviarne a malé obchody. Do Nusa Dua, vzdialeného 4 km, premáva viackrát denne bezplatná doprava.

Dĺžka transferu
15
Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Rezort tvorí 13 deluxe bungalovov, ktoré sa nachádzajú v tropickej záhrade. K dispozícii je 24 hodinový izbový servis a butik. Na recepcii nájdete požičovňu DVD. Wi-Fi je zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

K rezortu patrí otvorená reštaurácia Reef House, kde sa podáva indonézska, ázijská a európsa kuchyňa, bar priamo na pláži, počas celého dňa otvorený bar s „all you can eat“ bufetom (v rámci objednaného stravovania alebo za doplatok).

 

BAZÉNY

V areáli je bazén s menšou slnečnou terasou a barom. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú pri bazéne aj na pláži zdarma.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú k dispozícii za poplatok výlety, pestrú ponuku vodných športov ako parasailing, jachting, vodné lyže a jet ski na pláži v blízkosti hotela.

 

WELLNESS & SPA

Reef-Axmi Beauty Salon & Spa ponúka tradičné balijské procedúry. Môžete vyskúšať masáže na pláži, wellness, spa, salón krásy alebo kaderníctvo. Služby sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky na Bali môžete podniknúť výlety na zaujímavé miesta. K tým patrí napríklad:

Chrámy - Život na Bali je úzko spojený s vierou. Všade na ostrove je veľa chrámov, väčšina z 2000 sakrálnych stavieb je hinduistická.

Najznámejší trh ostrova Pasar Badung - Predávajú tu čerstvo ulovené obrie ryby, exotické ovocie a zeleninu. Miešajú sa tu vône najrozličnejších korenín, jazmínu a kadidla s durianom.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Bali v hoteli Bali Reef strávite vo vkusne zariadených Deluxe bungalovoch v modernom lokálnom štýle. Izby sú citlivo zariadené so zmyslom pre detail. Staré maľby a tradičné prvky skombinované so štýlovým nábytkom a vybranými dekoráciami pôsobia harmonickým dojmom. Bungalovy majú trezor, telefón, SAT TV, CD a DVD prehrávač, minibar, klimatizáciu, kúpacie plášte a malú terasu so sedením. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

Stravovanie

Rezort Bali Reef poskytuje hosťom raňajky s možnosťou doobjednať si v rámci polpenzie obedy alebo večere.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s raňajkami, transfery letisko – hotel – letisko, služby česky hovoriaceho delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške cca 350 EUR alebo 390 EUR*. Na mieste sa platí vstupné vízum vo výške cca 35 USD. V prípade, že v hoteli strávite Vianoce alebo Silvester, je potrebné doplatiť vianočnú a silvestrovskú večeru.

 

*Silvestrovský termín (27. decembra 2016, na 9 nocí) s leteckou spoločnosťou China Airlines.

Ostatné doplatky

Doplatok za polpenziu je 182 EUR pre dospelú osobu a 98 EUR pre dieťa od 3 do 12 rokov.

Doplatok za plnú penziu je 371 EUR pre dospelú osobu a 182 EUR pre dieťa od 3 do 12 rokov.

Upozornenie

Vhodné podmienky na kúpanie sú len v čase prílivu.

Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy N leteckej spoločnosti Qatar Airways. V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
****

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK