Conrad Maldives Rangali Island, Maledivy, Južný Ari Atoll, 13.2.2018, Raňajky
Číslo termínu: 58534233

Conrad Maldives Rangali Island

Maledivy » Južný Ari Atoll

, Hotel starstarstarstarstar

Načítavam ...


Conrad Maldives Rangali Island

Termín:

13.2.2018 - 21.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

9 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


5 948 € Konečná cenaKategória hotela: ******
Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov. REŠTAURÁCIE Atoll (ázijská), Sunset Grill, Ithaa, vybudovaná pod hladinou mora. Bar Rangali s príležitostnou živou hudbou, Wine Bar, japonská reštaurácia Koko Grill, vínna pivnica The Wine Cellar,

reštaurácia Mandhoo Spa.

Upozornenie
Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy leteckej spol. Qatar Airways. V prípade jej obsadenia vyššie triedy sú za doplatok. Hostia majú voľný vstup do Conrad lounge na letisku, kým čakajú na hydroplán. Deti do 12 rokov nemajú prístup do vodných víl, superior vodných víl, deluxe vodných víl a deti do 18 rokov nie je možné ubytovať v spa vodných vilách.
Oficiálne hodnotenie
*****
Hotel
Elegantný rezort na dvoch ostrovoch. Celková koncepcia s typicky maldivskými prvkami. Interiérový dizajn vodných viliek je dielom známeho architekta Philippe Starka.
Letisko
Transfer 30 min hydroplánom z medzinárodného letiska Hulhule.
Poloha
Na hlavnom ostrove Rangalifi nolhu v juhozápadnej časti Ari atolu. Raj pre milovníkov potápania, veľkoryso vybavené Spa.
Izby
150 viliek. Plážové vily s otvorenou kúpeľňou, vonkajšou sprchou, sušičom vlasov, klimatizáciou, stropným ventilátorom, telefónom, LCD TV, CD/DVD prehrávačom, iPod prípojkou, terasou orientovanou na morskú stranu s ležadlami.
Typy izieb
Komfortné plážové vily (cca 150 m2) s otvorenou kúpeľňou, vonkajšou sprchou, klimatizáciou, stropným ventilátorom, telefónom, LCD TV, CD/DVD prehrávačom, iPod prípojkou, terasou orientovanou na morskú stranu s ležadlami. De luxe plážové vily (cca 300 m2) majú bazén, luxusnejšie vodné vily z cédrového dreva s terasou, Superior vodné vily s jacuzzi, priestrannejšie Deluxe vodné vily, SPA vodné vily nad lagúnou (vlastná terapeutická miestnosť), Sunset vodné vily majú 2 spálne, obývačku s presklenou podlahou.
Aktivity

Šport: Fitnes, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, nemotorizované vodné športy (kajaky, windsurfi ng, katamarány), výstroj na šnorchlovanie. Za poplatok: potápanie, rybolov na otvorenom mori, joga, pilates, kurzy meditácie, motorizované vodné športy.

Šport

Vodné športy na pláži.

Spa

Bazén na ostrove Rangalifinolhu, luxusné Spa Retreat zariadené v duchu 4 základných elementov, 9 miestností na procedúry s toho 5 so saunou, jacuzzi, kaderníctvo, butik.

Restauracie
Atoll (ázijská), Sunset Grill, Ithaa, vybudovaná pod hladinou mora. Bar Rangali s príležitostnou živou hudbou, Wine Bar, japonská reštaurácia Koko Grill, vínna pivnica The Wine Cellar, reštaurácia Mandhoo Spa.
Stravovanie
Raňajky formou bohatých bufetových stolov.
Poloha

Elegantný rezort na dvoch ostrovoch. Celková koncepcia s typicky maldivskými prvkami. Interiérový dizajn vodných viliek je dielom známeho architekta Philippe Starka.

Dĺžka transferu

30

Doprava

Letecky z Viedne, Bratislavy, Budapešti

Vybavenie

Šport: fitnes, tenis, stolný tenis, kajaky, windsurfing, katamarán, joga, pilates, kurzy meditácie, rybolov. Spa: neobvykle riešené nad vodou „Spa Retreat“.

Ubytovanie

150 viliek. Plážové vily s otvorenou kúpeľňou, vonkajšou sprchou, sušičom vlasov, klimatizáciou, stropným ventilátorom,

telefónom, LCD TV, CD/DVD prehrávačom, iPod prípojkou, terasou orientovanou na morskú stranu s ležadlami.

Plážové vily (cca 150 m2), De luxe plážové vily (cca 300 m2) s bazénom, Vodné vily z cédrového dreva, Superior vodné vily s jacuzzi, Deluxe vodné vily, Retreat vodné vily nad lagúnou.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK