Vyhľadávanie zájazdov
Gasthof Schwendterwirt - Rakúsko - Tirolské Alpy

Gasthof Schwendterwirt

Rakúsko » Tirolské Alpy

Hory a jazerá katalóg, Hotel starstarstarGasthof Schwendterwirt

Počet termínov:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Cena zahŕňa
Wellness oblasť: v najvyššom poschodí s nádherným panoramatickým výhľadom na okolité hory ~ 300 m2, pre deti od 12 rokov. Iba pod dohľadom dospelých. Parný kúpeľ, sauna, infračervená kabína, relaxačná miestnosť, jacuzzi, Kneippovo zariadenie, vyhrievané lehátka a masážne sprchy, Otváracie hodiny: od 14:00 do 19:00. Hotel Italia je obklopený pôsobivou horskou krajinou a nachádza sa v centre mesta Brusson.
Ostatné doplatky
Pobytová taxa: V súčasnosti je 1,50 EUR na osobu / noc (15 rokov). Masáže: iba pri predregistrácii. Solárium: Euro 3, - za 8 min, Šípky.
Poloha
Centrum: Kössen 5 km, Prístav: Schwendt 15 m, Potraviny: Schwendt 20 m, Nákupy: Kössen 5 km, Vlaková stanica: St. Johann in Tirol 15 km, Letisko: Salzburg 80 km, : Kaprun 80 km, Resort Nadmorská výška: 600 m, Lyžiarsky vlek: Unterberghorn Kössen 7 km, Beh na lyžiach: Schwendt 20 m, Lyžiarsky vlek: Hotel Shuttle: Nie, nachádza sa v centre mesta Schwendt. Všetky veľké lyžiarske oblasti ako Steinplatte, Fieberbrunn, St. Johann, Kitzbühel sa nachádzajú v okruhu cca. 1/2 hodiny jazdy autom.
Pre deti
Detská postieľka: Prosím, po dohode, Playroom, Highchair.
Stravovanie
Polpenzia, raňajkový bufet, šalátový bar, vegetariánske menu, večera (4 kurzy): menu. Povinná vianočná večera (24.12.): Vianočný večer s Fam. Schwaiger, kontemplatívna vianočná večera a malý darček pre mladých i starých, Euro 10, - na osobu, od 9 do 12,9 rokov Euro 5, - za dieťa, od 13 do 15,9 rokov Euro 8, - za dieťa, povinné Silvestrovská večera: Slávnostná večera s malým ohňostrojom, Euro 20, - na osobu, od 9 do 12,9 rokov Euro 10, - za dieťa, od 13 do 15,9 rokov Euro 16, - za dieťa.
Ubytovanie
Recepcia, 3 rôzne izby v Tirolerovom štýle, 1 s otvoreným krbom, WLAN: zadarmo, Vybavenie izieb, Lyžiareň, Výťah, Parkovisko: zadarmo, Bar. Detská postieľka k dispozícii ako prístelka vo všetkých typoch izieb, Vaňa / sprcha / WC, Sušič na vlasy, Župan na zapožičanie: zadarmo, Balkón / terasa: na výber, Kúrenie, Telefón, SAT TV, WLAN: , 2 posteľová vaňa / sprcha / WC, Tirolsko, ~ 22 m2, 2-3 lôžková vana / sprcha / WC, Tirolsko, ~ 25 m2, 2-3 lôžková vaňa / sprcha / WC / balkón, posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, príloha, ~ 20 m2, 2-4 lôžková izba 2 FU, vaňa / sprcha / WC / balkón, Prístav, Vidiecky dom, min. 3 osoby, ~ 32 m2.
V skratke o hoteli
Hotel Schwendterwirt sa nachádza v malej idylickej dedinke Schwendt v meste Kaiserwinkl. Penzión sa prevádzkuje s láskou rodiny Schwaiger ako tradičný biznis. Dom ponúka relaxačné miesto s wellnessom v 3. poschodí a panorámu po tyrolských horách. Doprajte si lahôdky z regiónu v dome. Kreditné karty: debetné karty / EC karty, MasterCard, Visa, bezbariérový prístup: Nie, Príchod od: 14:00 hodín, Odchod: 10:00 hodín.
Zviera
Len na základe dohody, Euro 10, - za noc splatné na mieste bez jedla.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.