Vyhľadávanie zájazdov
Kombinácia - Pavilion Samui Villas&Resort, Ko Samui, Bangkok Palace Hotel - Thajsko - Koh Samui

Kombinácia - Pavilion Samui Villas&Resort, Ko Samui, Bangkok Palace Hotel

Thajsko » Koh Samui

, Hotel starstarstarstarKombinácia - Pavilion Samui Villas&Resort, Ko Samui, Bangkok Palace Hotel

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Ko Samui - transparent 26°C


Názov zájazdu:: Kombinace - Pavilion Samui Villas&Resort ****+, Ko Samui, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok
Popis zájezdu

V rámci zájazdu prebieha ubytovanie v nasledujúcich hoteloch:
Pavilion Samui Villas&Resort ****+, Ko Samui
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY(VIEDNE)

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2. deň BANGKOK

Raňajky v lietadle, prílet do Bangkoku v popoludňajších hodinách miestneho času. Transfer do hotela, ubytovanie.

3. deň BANGKOK

Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti, kde sa nachádza socha zlatého Budhu, ktorá je vyrobená z 5,5 t rýdzeho zlata, ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Buddhu. Popoludní si prezriete kráľovský palác - Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Buddhu. Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya, vodnej tepny mesta, počas ktorej sa pozriete na chrám Wat Arun. Počas prehliadky tiež nav štívite manufaktúru drahých kameňov a zlata.

4. deň BANGKOK - KO SAMUI

Raňajky. Predpoludňajší transfer na letisko a let na ostrov Ko Samui, ktorý je nazývaný perlou Thajského zálivu. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno.

5. - (8.) 15. deň KO SAMUI

Raňajky. Voľný čas na kúpanie, opaľovanie, šport. Ostrov Ko Samui je predovšetkým vďaka svojim romantickým zákutiam nazývaný ostrovom lásky. Kilometre dlhé biele pláže, lemované palmami, priezračne čistá morská voda, exotická tropická príroda, to všetko Vás vyzýva k plnohodnotnému odpočinku a relaxácii. Milovníkom potápania sa tu ponúka nádherný pohľad do podmorského sveta pri ostrove Ko Tao severne od Ko Samui. Okrem leňošenia na pláži a zábaviek v morských vlnách Juhočínskeho mora odporúčame podniknúť okružnú jazdu okolo ostrova a navštíviť známe Namangské vodopády, ďalej putovné miesto samuiských budhistov chrám Wat Khunaram s múmiou mnícha, ktorého telo sa po smrti nerozpadlo na dôkaz sily vôle dosiahnutej meditáciou, presne tak, ako tento mních už za svojho života predpovedal, rybárske mestečko Nathon a sochu veľkého Buddhu na severnom pobreží ostrova. V južnej časti ostrova sa nachádza motýlia farma s mnohými druhmi tropických motýľov aj hmyzu, v blízkosti je možné vidieť aj opice cvičené na zber kokosových orechov. Pozoruhodné sú aj skalné útvary Hin ta a Hin Yai na južnom okraji pláže Lamai, ktoré sú spojené s mnohými miestnymi legendami. Špecialitou Ko Samui sú zápasy vodných byvolov, ktoré sa usporadúvajú niekoľkokrát do mesiaca v otvorených arénach pod kokosovými palmami na južnom pobreží. Zaujímavé výlety sa usporadúvajú aj do blízkeho okolia ostrova: do národného morského parku Ang Thong s malebnými vápencovými ostrovčekmi či na susedný ostrov Ko Pha Ngan, kde sa za nocí splnu na pláži v Hat Rinu usporadúvajú známe full moon párty. Večer môžete posedieť v niektorej z mnohých reštaurácií, ktoré ponúkajú špeciality thajskej kuchyne. Svoje telo môžete uvoľniť v niektorom z mnohých salónov thajskej masáže.

(9.) 16. deň KO SAMUI - BANGKOK - PRAHA(VIEDEŇ)

Raňajky. Transfer na letisko. Odlet do Bangkoku, presun na medzinárodné letisko, odbavenie a odlet.

(10.) 17. deň PRÍLET PRAHA(VIEDEŇ)

Prílet do Prahy(Viedne).

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Praha - Bangkok - Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) lety na trase Bangkok - Ko Samui - Bangkok transfery klimatizovanými minibusmi 7 alebo 14 x nocľah s raňajkami asistencia českého delegáta na telefóne v Pattayi

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Hotel - Pavilion Samui Villas&Resort ****+, Ko Samui

Popis

luxusný štýlový hotel je zariadený v ázijskom relaxačnom štýle. Leží v pokojnej časti pláže Lamai a disponuje 58 izbami. V základnej ponuke sú izby v bungalovoch s výhľadom do bujnej tropickej záhrady, izby s jacuzzi v hlavnej budove za príplatok

Vybavenie

reštaurácia, kaviareň s barom, detská opatrovateľka

Pláž

piesočná, priamo pred hotelom

Zábava a šport

bazén, detský bazén, jacuzzi, masáž, relaxačné kúpele, možnosť vodných športov na pláži

Stravovanie

raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa sWC, sušič na vlasy, TV, chladnička s minibarom, izbový trezor, balkón či terasa

Na izbe maximálne 3 osoby.

Hotel - Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis

Hotel Bangkok Palace má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetové metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento príjemný a osvedčený výškový hotel má 16 poschodí a ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby Superior, u ktorých je možnosť na vyžiadanie prepojenie dvermi. Za príplatok zaistíme ubytovanie vo väčších izbách Deluxe, Junior Suite či Executive Suite.

Vybavenie

Reštaurácia Makkasan, ktorá je otvorená 24 hodín denne a ponúka thajskú aj medzinárodnú kuchyňu, pekáreň s ponukou tôrt a výbornej kávy, bar, babysitting, trezory na recepcii, čistiareň, konferenčné sály

Zábava a šport

Vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

Nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, ladnička s minibarom, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2deti do 12 rokov je možné ubytovať v izbe Deluxe s jednou prístelkou za príplatok . 3 deti možu byť ubytované v izbách s prepojenými dvermi.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.