Vyhľadávanie zájazdov
Österreichischer Hof - Rakúsko - Salzburgsko - Gastein - Bad Gastein - Bad Hofgastein - Bad Hofgastein


Österreichischer Hof

Počet termínov:

5 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Kurhotel Österreichischer Hof
Cena zahŕňa
Deti majú bez vekových obmedzení vstup do wellness centra a termínu. Wellness oblasť: Wellness oblasť 3000 m2 spolu s hotelom Norica Bad Hofgastein. wellness vrátane: Krytý bazén: Termálny bazén v hoteli 6 x 12 m, 32 Grad, ~ 96 m2, 1 nahá sauna v keltskej rodine Keltské kúpele v hoteli: Saunový svet ponúka komplexný sortiment. Keltský fin (90 ° saunu), keltský bio (60 ° saunu), keltská soľ (45 ° parný kúpeľ s 13% soľou) Celtic Infra (infračervená kabína) do sprchovej oblasti s ľadovým drvičom tvoje srdce túži! Neobmedzený vstup do novootvoreného Therme Bad Hofgastein! veľkosť: 32.000 m2 rodinné- Hotel Italia je obklopený pôsobivou horskou krajinou a nachádza sa v centre mesta Brusson.
Ostatné doplatky
Pobytová taxa: Euro 2, - za osobu / noc (15 rokov). Celtic Vital (8 miestností na liečenie) 6 izieb, Beauty Center, Masáže, Zdravotnícke oddelenie s lekárskymi procedúrami v hoteli: kúpele, liečivé bahno a seno kvetiny, inhalácia, Stanger - ceny lokálne, Otváracie hodiny: : 00 hodín.
Poloha
Nákupy: Bad Hofgastein 300 m, Letovisko Nadmorská výška: 850 m, Lyžiarsky vlek: Gastein-Schlossalm 600 m, Bežkárske lyžovanie: 200 m, Lyžiarsky vlek: Hotel Shuttle: Nie, Nachádza sa na pešej zóne, vedľa kúpeľov.
Pre deti
detská postieľka; Deti sú vítané.
Stravovanie
Polpenzia, raňajkový bufet: s bioproduktom, obed alebo večera (4 chody), tematické večery: 1 x týždenne Farmársky bufet a slávnostná večera, vianočná večera, Silvestrovská večera: polnočný bufet.
Ubytovanie
Recepcia, hala / lobby: s otvoreným krbom, WLAN: zadarmo, izba na spanie, lyžiareň, parkovanie: zdarma, kaviareň. Detská postieľka ako ďalšia posteľná bielizeň nie je možná, Vaňa / sprcha / WC, Sušič vlasov, Balkón / terasa: niektoré, Rádio, Telefón, Káblová televízia, WLAN: platí sa na mieste, Trezor: zadarmo, Rozloha izby cca. 20-45 m2 vzhľadom na rôzne tvary miestností nie je možné uviesť presné veľkosti. 2 lôžková vaňa / sprcha / WC, komfortná izba, 25 - 30 m2, 4 lôžka 2 izby Spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba / spálňa s gaučom pre 2 osoby, ~ 35 m2, sprcha / WC, ~ 20 m2, 2-3 lôžka sprcha / WC, novo zariadený, priestranný, 28 - 35 m2.
V skratke o hoteli
Môžete sa cítiť dobre v tomto komfortnom, tradičnom dome, ktorý je bohatý na rakúsku pohostinnosť. Hotel má priamy prístup k Alpentherme Gastein (vyhrievaná vnútorná chodba) a vlastný termálny bazén sa nachádza priamo v centre mesta Bad Hofgastein, priamo pri hoteli Alpen Therme and Spa a je miestom pre vašu relaxačnú dovolenku. Kreditné karty: Nie, Prístup s invalidným vozíkom: Nie, Príchod od: 14:00 hodín, Odchod: 10:00 hodín.
Zviera
Euro 8, - za deň splatné na mieste bez jedla.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.