Sunwing Resort Kamala Beach, Thajsko, Phuket, 11.2.2018, Raňajky
Číslo termínu: 58555708

Sunwing Resort Kamala Beach

Thajsko » Phuket

, Hotel starstarstarstar

Načítavam ...


Sunwing Resort Kamala Beach

Termín:

11.2.2018 - 19.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

9 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


1 608 € Konečná cena


V skratke o hoteli

Hotelový rezort s vybavením a službami pre rodiny s výbornou polohou na pláži v zálive Kamala.

Poloha

Na západnej strane ostrova Phuket priamo na piesočnatej pláži v stredisku Kamala s mnohými nákupnými možnosťami a reštauráciami, ktoré sú vzdialené cca 10 minút chôdze od hotela.

Dĺžka transferu

35

Doprava

letecká doprava z Viedne cez Bangkok alebo Dubaj

Vybavenie

7 bazénov vrátane detského bazéna a bazéna s barom, detské ihrisko a 2 reštaurácie, bar, mini market a fitnes centrum, thajské masáže (za poplatok), Wi-Fi (za poplatok). Hotel ponúka thajské masáže a animačné programy.

Ubytovanie

317 izieb - typy: Studio (cca 44 m2) majú kúpeľňa, sušič vlasov, klimatizáciu a trezor, chladničku a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, telefón, SAT TV , rozkladaciu pohovke a malý kuchynský kútik, balkón. Izby Happy Baby Studio (cca 44 m2) na prízemí sú špeciálne určené pre rodiny s deťmi a majú naviac prebaľovací pult, je tu detská stolička, kočík a detské postieľky, terasa. Izby Royal Studio Pool Access (cca 44 m2) majú priamy prístup z terasy do bazéna a pri príchode košík s ovocím, snacky, víno, pivo, voda a nealkoholické nápoje. Izby Family Suite (60-80 m2) sú dvojspálňové apartmány s 1 alebo 2 kúpeľňami pre stredne veľké rodiny (max 6 osôb).

Stravovanie

americké raňajky formou bufetu, možnosť doplatku polpenzie

Pre deti

detské menu v reštaurácii zadarmo (v sprievode rodičov)Hotel ponúka zábavné programy a rad zábavných aktivít pre celú rodinu, mini klub (3 - 11 rokov), služba stráženia detí (za poplatok) a detské ihrisko a diskotéka pre deti 3-15 rokov

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne, transfer letisko - hotel - letisko, 7 x ubytovanie s raňajkami, asistenciu zástupcu partnerskej agentúry. Cena Silvestrovského pobytu zahŕňa silvestrovskú večeru.

Povinné doplatky

Servisné poplatky leteckej spoločnosti cca 550 EUR.

Ostatné doplatky

Izby 1/1 a iné typy izieb na vyžiadanie.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej ekonomickej triede leteckej spoločnostii. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Silvester

V prípade silvestrovského a vianočného termínu, je povinný doplatok za večeru aj vtedy, ak je pobyt len s raňajkami.

Oficiálne hodnotenie
****

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK