Vyhľadávanie zájazdov
Tuxpan - Kuba - Varadero

Tuxpan

Kuba » Varadero

, Hotel starstarstarTuxpan

Počet termínov:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasie:

Dnes Počasí v Varadero - transparent 21°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Kuba - garantované lety s Air France - odlet z Prahy - Hotel Tuxpan
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE)

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Prílet na Kubu do Havany. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

2. - 8/10/11. deň VARADERO

Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

9/11/12. deň ODLET DO PRAHY

Voľno na kúpanie a opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko vo Varadere alebo v Havane a odlet do Prahy/Viedne.

10/12/13. deň PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)

Prílet na letisko Praha/Viedeň.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckú dopravu Praha – Havana – Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) transfery letisko – hotel – letisko klimatizovaným autobusom 8/10/11x nocľah s programom All Inclusive vo vybranom hoteli česky hovoriaci delegát počas celého roka

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

letiskové taxy 399,- EUR vstupné vízum 36,- EUR fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň
Úvod

V roku 2005 zrenovovaný hotel sa nachádza uprostred tropickej záhrady, cca 4 km od centra Varadera, blízko 18 jamkového golfového ihriska vo Varadere.

Popis hotelu

Popis

v roku 2005 zrenovovaný hotel sa nachádza uprostred tropickej záhrady, cca 4 km od centra Varadera, blízko 18 jamkového golfového ihriska vo Varadere

Vybavenie

3 reštaurácie (z toho 2 a la carte), 4 bary (lobby bar, bar na pláži, snack bar a ovocný bar), obchod so suvenírami, detský klub (5-10 rokov), diskotéka

Pláž

hotel leží priamo pri dlhej pláži s jemným pieskom. Lehátka a slnečníky na pláži bez poplatku, k dispozícii sú plážové ručníky (platí sa vratná záloha).

Zábava a šport

bazén, detský bazén, terasa na slnenie(ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo). All Inclusive zahŕňa: tenis (osvetlenie za poplatok), volejbal, stolný tenis, aerobik, windsurfing, katamarán, kajak, vodný bicykel, úvodná lekcia potápania v bazéne, potreby na šnorchlovanie, denné a večerné animácie a zábavné show, detský klub. Za poplatok motorizované vodné športy na pláži, masáže, internet.

Stravovanie

All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa, víno k večeri

Vybavenie izieb

kúpeľňa sWC, fén, SAT-TV, klimatizácia, telefón, trezor (za poplatok), minibar a balkón alebo terasu

Na izbe max. 2 dospelé osoby + 2 deti alebo 3 dospelé osoby.
Možnosť ubytovania 2 dospelých s 2 deťmi v dvoch prepojených izbách.
Za príplatok 9,- EUR/os./noc izba s výhľadom na more.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...