Vyhľadávanie zájazdov
Veranda Grand Baie & Spa - Maurícius - Grand Baie

Veranda Grand Baie & Spa

Maurícius » Grand Baie

, Hotel starstarstar

LM


Veranda Grand Baie & Spa

Počet termínov:

15 termínov / 3 Last minute / 0 First moment

Strava:

Raňajky, Polpenzia, All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Veranda Grand Baie
Kategória hotela: ****
V skratke o hoteli

Malý, príjemný rezort s nenútenou, uvoľnenou atmosférou v lokálnom štýle. Skúste dovolenku „naboso“, tu nájdete svoje miesto na slnku a oceníte jednoduché radosti skutočných prázdnin - spanie, hry, snívanie, čítanie a voňavú kuchyňu ostrovov.

Poloha

Priamo v malom zálive na severozápadnom pobreží, do živého letoviska Grand Baie je to cca. 10min. jazdy (dobré autobusové spojenie, viackrát do týždňa hotelový shuttle); transfer z letiska trvá cca. 70 min. 

 

Vybavenie

Uprostred tropickej záhrady leží veľký bazén s terasou, 2 reštaurácie - "Senses" (medzinárodná kuchyňu formou bufetových stolov) a "Sandy Lane Gril", bar, wellness lounge, butik, herňa, detské ihrisko, detský bazén, miniklub (3-12 rokov) a kľudná časť rezortu Sandy Lane s vlastným bazénom pre hostí od 16 rokov.

ŠPORT A ZÁBAVA:    fitnes, stolný tenis, badminton, plážový volejbal, boccia, vodná gymnastika, vodné pólo, kajaky, pedalos, šnorchlovanie, za poplatok: požičovňa bicyklov, masáže

Večer pravidelne živá hudba, show, rôzne zábavné programy.

 

 

 

Ubytovanie

Comfort izby (33m2) zariadené v upokojujúcom prírodnom štýle v jednoposchodových bungalovoch majú SAT-TV, telefón, klimatizáciu, minibar, sejf, balkón alebo terasu a kompletne vybavenú kúpeľňu. Rodinné izby  s rovnakým vybavením majú separátnu spálňu s poschodovou posteľou. Privilege izby ležia v novom krídle a sú lepšie vybavené.

 

 

 

Stravovanie

Polpenzia, možnosť doplatku na all inclusive: plná penzia - raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov, obed bufet alebo výber z menu, popoludní káva/čaj, výber z lokálnych alko a nealko nápojov v hlavnom bare (11 - 23hod.)

 

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne, transfery, 7x ubytovanie s polpenziou, služby slovensky hovoriaceho delegáta partnerskej CK.

 

Povinné doplatky

Servisné poplatky cca. 500 EUR

 

Ostatné doplatky

Za 1/1 a iné typy izieb, na vyžiadanie.

 

Upozornenie

POZNÁMKA:    Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy S leteckej spoločnosti Austrian. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...